Grafika informacyjna na temat odwołania zajęć i wydarzeń artystycznych w związku z epidemią COVID-19

Szanowni Państwo, droga publiczności, uczestnicy zajęć, pasjonaci, kinomaniacy i wszyscy nasi Przyjaciele

W związku z podjęciem przez Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19:

  • Odwołujemy wydarzenia i zajęcia w Słupskim Ośrodku Kultury

Słupski Ośrodek Kultury zawiesza dla publiczności wszystkie zaplanowane wydarzenia artystyczne, seanse filmowe i zajęcia prowadzone w Ośrodku Teatralnym Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a, Szkole Kultury przy ul. Banacha 17 i Rękodzielni przy ul. Wojska Polskiego 10a.

  • Przenosimy się do sieci !!! SOK ON-LINE

Zapraszamy do śledzenia informacji na naszej stronie internetowej oraz fb SOK. Wydarzenia planowane na listopad do obejrzenia on-line. O transmisjach będziemy informować na bieżąco.

Instruktorzy SOK, podejmują wyzwanie realizacji części zajęć on-line. Indywidualne i grupowe zajęcia taneczne, teatralne czy muzyczne przenosimy do sieci. Kontakt bezpośrednio z instruktorką/instruktorem prowadzącym zajęcia. Opłata za zajęcia on-line w wysokości 50% ustalonej stawki, do każdych zajęć zgodnie z cennikiem SOK.

  • Informacja dot. rezerwacji, zwrotu zakupionych biletów i opłat

Widzowie, którzy zakupili bilety na seanse Kina Rejs przez system internetowy otrzymają automatycznie zwrot pieniędzy bez jakichkolwiek dodatkowych formalności. Rezerwacje na seanse w dniach 7-29 listopada 2020 zostaną anulowane.

Niezmiennie natomiast zapraszamy do wirtualnej sali kina Rejs na platformie www.MOJEeKINO.pl, gdzie oprócz systematycznie pojawiających się nowych tytułów widzowie znajdą wiele wydarzeń specjalnych, takich jak przedpremierowe seanse i festiwale (m.in. Przeźrocza, Cinemaforum czy Ukraina! 5. Festiwal Filmowy). Również tam, od 20 listopada, planowane są pokazy w ramach festiwalu Miejsce Kobiet. O szczegółach wydarzenia poinformujemy wkrótce.

Jednocześnie informujemy, iż wszelkie sprawy organizacyjne, dotyczące m.in. płatności za okres zawieszenia zajęć będziemy rozstrzygać po odwołaniu decyzji o zawieszeniu zajęć.