Zapraszamy do Bazy Kultury przy ul. Braci Gierymskich 1 na zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 5-9 lat. Odbywać się będą w poniedziałki i środy od 16:15 do 17:15.

Na zajęciach skupiamy się na rozwoju ruchowym dzieci, pogłębiamy ich sprawność fizyczną i kreatywność. Dobrze się bawimy, a przy tym do zabawy przemycamy ćwiczenia rozciągające, czy wzmacniające mięśnie. Aby zajęcia były atrakcyjne proponuję taneczny mix - mieszankę tańca nowoczesnego, współczesnego, disco, zumby i tego co dzieciaki kochają najbardziej- improwizacji, aby spożytkować nieskończone zasoby ich energii!

Zajęcia prowadzi Agnieszka Chmielnik - od 15 lat tancerka Teatru Tańca Enza, instruktorka zajęć tańca klasycznego w Ognisku Baletowym Enza i w Szkole Tańca Magnetica w Sławnie, od dwóch lat instruktorka tańca w Słupskim Ośrodku Kultury. Z Teatrem Tańca Enza odniosła dużo sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej, bierze aktywny udział w wielu cyklicznych imprezach mających miejsce na terenie miasta Słupska, gdzie ze swoimi grupami daje liczne pokazy.

Więcej informacji dotyczących zajęć i rekrutacji uzyskać można u instruktorki pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.