Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VI Przeglądzie Uczniowskiej Muzyki Alternatywnej, który odbędzie się 8 czerwca 2019 r. o godzinie 17.00 w sali koncertowej Słupskiego Ośrodka Kultury. Jest to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed profesjonalnym jury oraz mieszkańcami Słupska, zgromadzonymi na koncercie.
PUMA 2019PUMA jest konkursem przeznaczonym dla amatorskich, nieznanych szerszej publiczności grup muzycznych, wywodzących się ze środowisk młodzieży szkolnej . Pod pojęciem grupy amatorskiej rozumiemy zespół, który nie ma podpisanego kontraktu płytowego, a muzyka nie jest jego głównym źródłem utrzymania. W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły prezentujące nie tylko własne kompozycje, lecz także tzw. covery. 
Dla zespołów przewidziane są atrakcyjne nagrody.
 
Zgłoszenia przyjmujemy do 17 maja 2019 r. drogą mailową. Regulamin wraz z kartą zgłoszenia do pobrania poniżej.
Wszelkich informacji o przeglądzie udziela Kamila Bilińska – instruktor ds. muzyki za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: 505 029 793.