Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat słupskim Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia, m.in. w szkołach. W tym roku słupskiemu sztabowi WOŚP przyznano numer #6359, a na jego czele stanęła Aleksandra Karnicka.

Tegoroczny Finał był absolutnie wyjątkowy, nie tylko przez fakt, iż odbywał się w warunkach narodowej kwarantanny, ale chociażby z powodu przesunięcia jego terminu na 3 tygodnie przed zaplanowanym wydarzeniem, co w trakcie tak daleko zaawansowanej organizacji było niemałym wyczynem!

W imieniu Szefowej Słupskiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działającego przy Słupskim Ośrodku Kultury serdecznie zapraszamy 16 marca o godz. 17:00 na podsumowanie 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy do udziału w aukcjach ALLEGRO WOŚP Słupskiego Sztabu. Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na cel 29. Finału, którym jest laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Aukcje trwają do 14 lutego 2021 roku.

Słupski Sztab WOŚP melduje stan zbiórki na dzień 31 stycznia 2021

Pomimo pandemii mieszkańcy Słupska mocno angażują się w organizację 29. Finału WOŚP w mieście. Dzięki temu 31 stycznia 2021 r. nie zabraknie ciekawych wydarzeń, nie tylko w sieci. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych propozycjach.

Jak co roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jednoczy słupszczan. I teraz również w organizację finału włączają się rzesze ludzi dobrej woli, firm i instytucji, które chcą pomóc - dzięki nim, pomimo pandemii, i tegoroczna zbiórka na pewno przyniesie wymierne efekty, a sprzęty z charakterystycznym serduszkiem pojawią się w szpitalach, centrach specjalistycznych, jednostkach straży pożarnej i wielu innych instytucjach ważnych dla społeczeństwa. DZIĘKUJEMY

Uwaga! Sztab główny #WOŚP podjął decyzję o zmianie terminu 29. finału. 10 stycznia zostajemy w domach, a zagramy 31 stycznia. Najgłośniej, jak tylko się da!

W dniach 15 grudnia 2020 - 10 stycznia 2021 w różnych lokalach na terenie Słupska będzie można znaleźć skarbony stacjonarne 29. Finału WOŚP. W tych dniach będą się również odbywać zbiórki - przez wolontariuszy kwestujących oraz on-line - w różnych placówkach oraz centrach handlowych. Zachęcamy do odwiedzania miejsc przyjaznych WOŚP.

Ruszyły zbiórki do skarbonek elektronicznych WOŚP!

Otrzymaliśmy przesyłkę z Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, więc załoga Słupskiego Ośrodka Kultury dzielnie składa tekturowe skarbonki dla wolontariuszy kwestujących 29. Finału WOŚP.