Tradycyjnie w pierwszy poniedziałek miesiąca będziemy mogli spotkać się przy naszych ulubionych grach planszowych oraz szachach.

18 czerwca 2021 roku o godz. 19.00 w słupskiej filharmonii odbył się koncert symfoniczny „Najpiękniejsze walce świata”. Walce zagrała nasza Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. W. Kilara w Słupsku pod batutą Rubena Silvy. W koncercie uczestniczyła również grupa tańca dawnego KADRYL.

Jak w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca zapraszamy miłośników gier planszowych do wspólnej zabawy. Zaczynamy w Studiu Inicjatyw (dolna kondygnacja emceku) w poniedziałek, 5 lipca, na godz. 18.00 Można przynieść swoje ulubione planszówki lub skorzystać z gier, które są na stanie w emceku (na zdjęciu powyżej). Na miejscu będą instruktorzy SOK którzy pomogą rozpocząć rozgrywkę, objaśnią szczegóły, czy włączą się w grę jako współzawodnik.
Zapraszamy na spotkanie miłośników gier planszowych i szachów - po raz pierwszy w nowym obiekcie. Inauguracja odbędzie się w poniedziałek, 7 czerwca o godz. 18.00, w Studiu Inicjatyw Emcek-u

Grupa warsztatowa MANUFAKTURA Słupskiego Ośrodka Kultury z okazji Światowego Dnia Dziergania w Miejscach Publicznych serdecznie zaprasza w sobotę, 12 czerwca, na wydarzenie DZIERGASIE NA TARASIE.

Działająca w ramach naszego programu SOK PO GODZINACH Grupa Tańca Dawnego KADRYL wznawia działalność po długiej nieobecności.

CURARE DAY - to taka nowa świecka tradycja w Aero Model Klub Słupsk, która w ubiegłą środę przypieczętowała oficjalnie otwarcie sezonu letniego.

Już się zieleni i kwieci, już czuć w powietrzu wiosnę, już można wyjść do ludzi, choć wiadomo ... Bezpieczeństwo jest najważniejsze! Z tego powodu tegoroczne "Dni Sąsiada na Zatorzu" będą inne, choć wcale nie mniej interesujące.

Zapraszamy dzieci w wieku 5-9 lat do szkółki szachowej Słupskiego Ośrodka Kultury. Maluchy będą poznawać tajniki królewskiej gry pod czujnym okiem naszego słupskiego mistrza - Dzmitra Aniskiewicza

W trakcie festiwalu „Zakochani w Japonii – słupskie Hanami” grupa warsztatowa Manufaktura zaprasza na naukę amigurumi, czyli japońskiej sztuki tworzenia szydełkowych maskotek o charakterystycznym kształcie.

Coraz lepiej radzą sobie uczestnicy naszych zajęć szachowych odbywających się w ramach programu SOK PO GODZINACH.