W związku z wprowadzonym na terenie RP stanu epidemii wszystkie zajęcia w Pracowniach Muzycznych w Szkole Kultury i Emceku zostały zawieszone do odwołania.

Pracownia Muzyczna w Szkole Kultury przy ul. Stefana Banacha 17 organizuje w tym roku indywidualne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Termin do ustalenia z instruktorem.

Dla dzieci od 8 roku życia przygotowaliśmy zajęcia wokalne oraz lekcje gry na gitarze (klasycznej, akustycznej i basowej), które poprowadzi  Kamila Bilińska – z wykształcenia pedagog, absolwentka Akademii Pomorskiej oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie skrzypiec. Jako osoba twórcza i kreatywna gra na wielu instrumentach muzycznych, m.in. gitara, gitara basowa, kontrabas, saksofon, fortepian, perkusja, skrzypce. Uwielbia nowinki technologiczne, a obsługę i naprawę komputerów traktuje jako hobby.

Zapisy prowadzimy poprzez adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również młodzież od 13 roku życia do Studia Piosenki, prowadzonego przez Wiesława Krawczykiewicza i Andrzeja Guzińskiego.

Wiesław Krawczykiewicz - z wykształcenia pedagog – absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Słupsku (Akademia Pomorska). Związany ze słupską kulturą od 1975. Był założycielem, współtwórcą i członkiem wielu działających na lokalnej scenie zespołów muzycznych: Grupa 3, Hot Dog, Jeszcze Jedno Takie Trio, Shaxbeer, Andy Quattro, Morświny i No Co Puka

Andrzej Guziński - absolwent studiów pedagogicznych na kierunku wychowanie muzyczne, ukończył także studia podyplomowe na kierunku muzykoterapia z profilaktyką stresu. W Słupskim Ośrodku Kultury prowadzi Studio Piosenki SOK, próby zespołów, organizuje koncerty z cyklu Otwartą Scena. Ponadto organizuje: kursy gitarowe, naukę gry na gitarze basowej oraz saksofonie.

Indywidualne zapisy prowadzimy pod adresami mailowymi Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia Muzyczna oferuje również wynajem Sali prób dla zespołów muzycznych, które w komfortowych warunkach i pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów mogą szlifować warsztat i pracować nad kompozycjami.

 

Pracownia Muzyczna w Emceku przy al. 3-go Maja 22, prowadzona przez instruktorów Romana Pawlaczyka i Piotra Piaseckiego, od wielu lat zajmuje się edukowaniem kolejnych pokoleń młodych wokalistów, instrumentalistów, jak i zespołów muzycznych.

W bieżącym roku prowadzimy zapisy dla dzieci od 10 roku życia na indywidualne zajęcia nauki gry na gitarze i instrumentach klawiszowych. Młodych wokalistów zapraszamy natomiast do Studia Piosenki Emcek, w którym to popracują m.in. nad emisją głosu.

 

Indywidualne zapisy i informacje dotyczące terminów uzyskać można pod adresami e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

CENNIK

nagrania w studio nagrań: 45 zł brutto/h
Nagłośnienie imprez wraz z obsługą 160 - 280 zł brutto/h
studio piosenki: 25 zł brutto/m-c/osoba
studio piosenki na kartę dużej rodziny: 15 zł brutto/m-c/osoba
próby zespołów muzycznych: 25 zł brutto/1,45h/zespół
nauka gry na instrumentach: 60zł brutto/m-c/osoba/4 wejścia
nauka gry na instrumentach na kartę dużej rodziny: 40 zł brutto/m-c/osoba/4 wejścia