12 lipca 2020 odbyło się III Grand Prix Miasta Słupska, w którym uczestniczyli szachiści z naszego programu SOK PO GODZINACH.

Miłośnicy tańca dawnego z grupy Kadryl, działającej w ramach naszego programu SOK PO GODZINACH mieli okazję zaprezentować swoje prace na pierwszym w tym sezonie"Garden Party u Karola". Wprawdzie oni z wrodzoną skromnością oświadczają, że byli jedynie małym dodatkiem dla naszej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Rubena Silvy, ale my uważamy, że ten "dodatek" w szczególny sposób uzupełnił wrażenia z imprezy.

Modelarze SOK z Aero Model Klubu Słupsk spotkali się 7 czerwca br. na lotnisku w podsłupskiej Krępie, gdzie oblatywali nowe modele, nad którymi pracowali w ostatnich miesiącach.

Dzierganie, szydełkowanie, frywolitka i inne tak zwane "robótki ręczne" nie tylko wyciszają, uspokajają i  odstresowują, ale także dają ogromne poczucie satysfakcji i twórczego spełnienia.

Stęsknione rękodzielniczki zapraszamy z powrotem do macierzy na spotkania Manufaktury - zaczynamy w środę 3 czerwca o godz. 17.00. UWAGA: Zgodnie z obowiązującym obecnie Regulaminem spotykamy się wyłącznie w gronie dorosłych, do 7 osób na sali.

W trakcie organizowanego przez Słupski Ośrodek Kultury spotkania pn. "Gdzie jest Twoje trzecie miejsce?" Karolina Staskiewicz udała się z kamerą na spotkanie z modelarzami z Aero Model Klubu Słupsk i RC Słupsk.

Manufaktura oraz warsztaty KORALIKÓW BEZ LIKU zapraszają na warsztaty rodzinne pod hasłem "Pracownia świętego Mikołaja".

Zbliża się majówka, a wraz z nią SALWA, czyli największy w naszym mieście festiwal uliczny z muzyką i sztuką na żywo.

W środę, 11 października 2017, inaugurowaliśmy spotkania MANUFAKTURY.

Grupa warsztatowa MANUFAKTURA zaprasza w środę, 6 grudnia, o godzinie 17.00 do sali TANGO Młodzieżowego Centrum Kultury na wyjątkowe spotkanie rękodzielnicze.

Warsztaty rękodzieła MANUFAKTURA zapraszają na wyjątkowy wieczór z Muminkami.