Słupski Ośrodek Kultury i Wydawnictwo Harde zapraszają na spotkanie autorskie z Kacprem Sulowskim, autorem książki "Z miłości. Portrety polskich domów".  Spotkanie odbędzie się 7 listopada o godz. 18.00 w Ośrodku Teatralnym Rondo przy ul. Niedziałkowskiego 5a. Rozmowę z autorem poprowadzą Jolanta Krawczykiewicz i Michał Studziński, a oprawę muzyczną spotkania zapewni Maciej Banachowski.

Słupski Ośrodek Kultury, Ośrodek Teatralny Rondo wraz z Instytutem Teatralnym im. Z. Raszewskiego zapraszają nauczycieli, pedagogów i animatorów do udziału w BEZPŁATNYCH warsztatach "Jak wykorzystać pedagogikę teatru w praktyce szkolnej i przedszkolnej? oraz na prezentację portalu „TEATROTEKA SZKOLNA". 3 listopada 2020 r. godz. 16.30-19.30, OT Rondo (ul. Niedziałkowskiego 5a w Słupsku)

17. Sam na scenie - Finał Turnieju Teatrów Jednego Aktora dobiegł końca. Po zapoznaniu się z czternastoma monodramami konkursowymi Jury w składzie: Katarzyna Flader-Rzeszowska, Ida Bocian i Mirosław Baran ogłosiło swój werdykt.

15 października rozpoczęła się 17. edycja festiwalu Sam na scenie - Finał Turnieju Teatrów Jednego Aktora, organizowanego przez Słupskie Towarzystwo Kultury Teatralnej - Teatr Rondo i Słupski Ośrodek Kultury. 

15 października rozpoczęła się 17. edycja festiwalu Sam na scenie - Finał Turnieju Teatrów Jednego Aktora, organizowanego przez Słupskie Towarzystwo Kultury Teatralnej - Teatr Rondo i Słupski Ośrodek Kultury. 

Zajęcia teatralne z elementami zabaw Impro dla osób od 16 roku życia. Warsztaty polegają na zabawach teatralnych, opartych o sztukę improwizacji. Prowadzi je entuzjasta tej formy działania scenicznego - Piotr Łukaszewicz.

Każdemu z trzech dni festiwalu SAM NA SCENIE towarzyszą Wieczory Mistrzowskie, na których mamy zaszczyt gościć najwybitniejszych artystów polskiej sceny teatralnej. W tym roku program Wieczorów Mistrzowskich przedstawia się następująco:

W dniach 15-17 października Ośrodek Teatralny RONDO gościć będzie uczestników 17. Sam na scenie - Turnieju Teatrów Jednego Aktora 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

17. SAM NA SCENIE startuje już za tydzień. Dziś z dumą możemy przedstawić trójkę Jurorów, którzy oceniać będą talent tegorocznych uczestników konkursu.

Ośrodek teatralny RONDO zaprasza na premierę spektaklu Teatru Tańca Enza pt. "Płonąca Żyrafa". Premiera: 26 września o godz. 19:05 w Ośrodku Teatralnym RONDO przy ul. Niedziałkowskiego 5a Inspiracją dla wyreżyserowanego przez Gabrielę Keller-Janus widowiska tanecznego był olejny obraz hiszpańskiego malarza surrealisty Salvadora Dalego.

Eliminacje wojewódzkie 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego odbyły się w dniach 19-20 września br. w Teatrze Gdynia Główna.