CHiB Słupsk LargeKoncert komediowo - romantyczny w reżyserii i z tekstami Marka Sadowskiego, na co dzień aktora Teatru Muzycznego w Gdyni. Na scenie partneruje mu Małgorzata Burjan, a kompozytorem i wykonawcą muzyki jest Patryk Skarbek-Tłuchowski. Spektakl zobaczyć będzie można w OT Rondo w dniach 9 i 10 listopada br. o godz. 19.00.

Kolejne etapy zakochania , poszukiwań Drugiej Połówki i codzienne kłopoty bycia we dwoje ; a wszystko to opowiedziane z lekkim przymrużeniem oka, z napisanymi specjalnie na tę okazję piosenkami. Klimatyczny koncert na dwa głosy, pianino i gitarę.

Cytując recenzję Łukasza Rudzińskiego z portalu Trójmiasto.pl

„Oboje aktorzy świetnie radzą sobie z poezją śpiewaną, podaną w lekkiej komediowej formie”

„Ta bezpretensjonalna forma spotkania z widzem, poezją Sadowskiego i piosenką aktorska przekonuje, że dobry pomysł, błyskotliwa treść i odpowiednie wykonanie bez trudu zastąpić mogą wielką inscenizacyjną machinę. Żywiołowe reakcje chętnie współpracującej z artystami w Teatrze Gdynia Główna publiczności (która nagrodziła bohaterów owacjami na stojąco), dowodzą niesłabnącej siły inteligentnego dowcipu, który dzięki takim działaniom, przywracającym zapomniany już nieco gatunek kabaretu literackiego, przechodzi swój renesans”.

Bilety w cenie 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny) do nabycia w kasie OT Rondo od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 16.00, lub bezpośrednio przed spektaklem.