Rękodzielnia SOK zaprasza dzieci i młodzież ze Słupska do udziału w konkursie bożonarodzeniowym pt. „Ozdabianki”.

Uwaga! Przed Wami listopadowy rozkład jazdy w projekcie ProfilMAJSTROWNIA:

Nasz program to propozycja kreatywnych, ciekawych, bezpiecznych i zdrowych form spędzania czasu wolnego oraz możliwość rozwijania talentów, nabywanie nowych umiejętności, integracja i popularyzacja aktywnego wypoczynku.

Rękodzielnia SOK ogłasza nabór na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021: 1. Ceramika dla dorosłych, sobota godz. 11.00-13.00, koszt 30zł/2h2. Rodzinne lepienie, sobota godz. 13.30-15.00, koszt 20zł od pary opiekun+dziecko3. Ceramika dla dzieci i młodzieży, piątek godz.17.30-19.00, koszt 20zł/1,5h Ilość miejsc ograniczona.

Rękodzielnia na wakacjach, jak co roku, zaprasza na atrakcyjne warsztaty rękodzielnicze, przygodę na wycieczce, niezapomniany seans filmowy i dużą dawkę dobrej zabawy. Drodzy rodzice/opiekunowie, ze względu na specyficzną sytuację organizujemy bardzo małe grupy i zwracamy się z prośbą o dokładne przeczytanie poniższych zasad, dotyczących rekrutacji. Nasza oferta skierowana jest do dzieci od 7 roku życia.

Rękodzielnia SOK zaprasza na rodzinne warsztaty tworzenia mebelków z materiałów recyklingowych i nie tylko. Sobota, 14 marca w godz. 15.00 - 17.00, Rękodzielnia SOK, ul. Wojska Polskiego 10a Mebelki: stół i krzesła, wykonywać będziemy z papieru, okleiny, skrawków tkanin i kolorowych ozdób. Wykonane przedmioty zapewnią elegancki wystrój domków lalek barbie lub innych stworków, którymi się bawicie.