Jadwiga Girsa-Zimna - od wielu lat pracuje jako instruktor d/s fotografii w słupskich domach kultury. Obecnie prowadzi Pracownię Fotografii Cyfrowej i Analogowej w Słupskim Ośrodku Kultury. Zajmuje się edukacją dzieci i młodzieży skupioną w sekcjach fotograficznych, przez które przewinęło się już kilka tysięcy młodych ludzi. Wielu z nich kontynuowało naukę i zostało profesjonalnymi fotografikami, pozostali są pasjonatami tej sztuki. Uczestnicy jej zajęć zdobywali wiele nagród i wyróżnień w konkursach wojewódzkich, regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Pomysłodawczyni wielu warsztatów szkoleniowych w zakresie fotografii i jej technik w Polsce i za granicą. Prezentowała setki wystaw, reportaży w różnych technikach fotograficznych i o bardzo zróżnicowanej tematyce. Cały czas zaznacza swoją obecność w Słupsku. Przygotowywała szereg wystaw związanych z Festiwalem Pianistyki Polskiej w Słupsku, obchodami świąt państwowych i rocznic. Od wielu lat tworzy fotograficzną dokumentację życia kulturalnego miasta. Jest współzałożycielką Słupskiego Klubu Fotograficznego Fotoaktywni. Wyróżniona przez Ministra Kultury i Sztuki odznaką Zasłużony Działacz Kultury oraz Nagrodą Marszałka Województwa Pomorskiego.

Konrad Janicki – instruktor w pracowni fotografii cyfrowej i analogowej.
Jego prace były prezentowane na wielu wystawach zbiorowych m.in. Słupskiego Klubu Fotograficznego „Fotoaktywni”, Grupy Fotograficznej „Światłoczuli” oraz Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotografii.
W 2014 roku miał autorską wystawę pt. „Samochody z duszą” pokazującą przekrój prac z ostatnich kilku lat.
Poza salą wystawową jego prace można było zobaczyć na łamach czasopism motoryzacyjnych takich jak „Magazyn KMH” , „Magazyn GT”, brytyjskiego „Octane magazine” oraz „Foto-Kurier” jak również na portalach internetowych: Autokult.pl , Klasyczny.com , Driftblog.pl
Nie straszne mu również inne tematy, w wolnym czasie fotografuje krajobrazy oraz architekturę, zwracając szczególną uwagę na światło i kompozycję.