W poniedziałek 16.12.2019 r o godz. 11:00 odbyła się konferencja prasowa w związku otwarciem nowej galerii „ArtGallery 3 Fale” w Słupsku.

Klub Plastyka im. Stefana Morawskiego ma zaszczyt zaprosić na uroczystość jubileuszową, która odbędzie się w dniu 19 października o godz. 12.00 w Białym Spichlerzu przy ul. Szarych Szeregów 12. W programie:- otwarcie uroczystości jubileuszowych przez p. Jolantę Krawczykiewicz - dyrektorkę SOK- otwarcie wystawy malarstwa Stefana Morawskiego- występ Kamili Bilińskiej i Oli Barcikowskiej- poezja klubowa B. Skomoroko, A. Krawczuk, R. Maleckiej i B. Puzio- wystąpienie p. Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej - Prezydentki Słupska- krótka historia działalności Klubu- występ Tadeusza Picza - utwór na skrzypce- podziękowania i wręczenie listów gratulacyjnych oraz albumów :Pejzaże Pomorza" uczestnikom Klubu- zwiedzanie wystaw w Białym Spichlerzu- poczęstunek gości
Przez blisko dwie dekady artyści zrzeszeni w Klubie Plastyka im. Stefana Morawskiego wraz ze swoimi gośćmi z Polski i Europy brali udział w plenerach malarsko-rzeźbiarskich z cyklu "Pejzaże Pomorza". Kilkaset efektów ich wieloletniej pracy gości w naszych magazynach, a ich ekspozycja jest utrudniona ze względu na ograniczone warunki przestrzenne. Dlatego też chcemy wydać album, w którym znajdą się zdjęcia prac powstałych w trakcie dwudziestu plenerów. W tym celu potrzebujemy Waszego wsparcia. Oczywiście odwzajemnionego. Więcej szczegółów na stronie zbiórki w serwisie www.wspieram.to/pejzazepomorza
Słupski Ośrodek Kultury i Galeria OT Rondo zapraszają na wystawę malarstwa Mariana Panka pt. "Ewokowanie Obrazu" Wernisaż wystawy odbędzie się 20 sierpnia br. o godz. 17:00 w Ośrodku Teatralnym RONDO przy ul. Niedziałkowskiego 5a Wystawa czynna będzie do 13 września.

W dniu 21 lipca Słupski Ośrodek Kultury będzie pełnił zaszczytną rolę gospodarza organizowanego przez Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku Jarmarku Gryfitów. W tym roku naszym motywem przewodnim będzie synergia kultury i ekologii, czyli po prostu EKO-SOK ! W przestrzeni Rynku Rybackiego zaprezentujemy naszą bogatą ofertę kulturalną, którą staramy się kierować do jak największej grupy odbiorców.

Klub Plastyka im. Stefana Morawskiego i Galeria OT Rondo zapraszają na wystawy malarskie.   W wakacyjnym okresie przygotowaliśmy kilka wystaw, na które serdecznie zapraszamy miłośników malarstwa i rzeźby.