W sylwestrowy wieczór zapraszamy do kina REJS, aby wspólnie z nami przywitać Nowy Rok przed dużym ekranem. Na tę wyjątkową okazję przygotowaliśmy dla Państwa trzy przedpremierowe pokazy filmowe, poczęstunek pomiędzy seansami oraz lampkę szampana o północy.

Zapraszamy do udziału w 44. edycji konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych KINO W OCZACH DZIECKA.  Na prace dzieci czekamy w biurze Teatru RONDO (ul. Niedziałkowskiego 5) do dnia 13 grudnia 2019 (włącznie). Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi w poniedziałek, 16 grudnia, natomiast uroczystość wręczenia nagród planujemy w środę, 18 grudnia, o godzinie 13.00 w sali prób OT RONDO.  KINO W OCZACH DZIECKA to konkurs plastyczny adresowany do uczniów przedszkoli i szkół podstawowych, którzy uczestniczą w seansach zorganizowanych w kinie REJS. 

Przed nami ostatni miesiąc roku - czas intensywny przygotowań do świąt, ale też powrotów i spotkań. W Państwa ręce oddajemy repertuar grudniowy z nadzieją, że w tej przedświątecznej gonitwie uda się znaleźć miejsce również na odrobinę refleksji i wspólnego przeżywania emocji przed kinowym ekranem.

Kino REJS Słupskiego Ośrodka Kultury we współpracy ze Stowarzyszeniem Triny Papisten zaprasza w dniach 25 listopada - 1 grudnia 2019 na 14. edycję festiwalu Miejsce Kobiet. To interdyscyplinarne wydarzenie o charakterze społeczno-kulturalnym, którego termin nieprzypadkowo pokrywa się z międzynarodową kampanią „16 dni przeciwko przemocy wobec kobiet”. Celem festiwalu jest zwiększanie świadomości i wrażliwości na wciąż aktualny problem nierówności społecznej, a także wymiana doświadczeń i prezentacja dorobku artystycznego kobiet.

Słupski Ośrodek Kultury zaprasza do składania ofert na renowację foteli kinowych w kinie Rejs. Więcej szczegółów na stronie BIP Słupskiego Ośrodka Kultury
Filmowy listopad wcale nie jest szary, przybiera różne barwy, tonacje zmieniają się od lekkiej po poważną, a im bliżej końca miesiąca, tym bardziej rejsowy repertuar różowieje. Bo w naszym kinie święto kobiet obchodzimy w listopadzie...

Zbliża się druga edycja akcji „Event w kinie”. W tym roku ramach ogólnopolskiej akcji propagującej honorowe krwiodawstwo w październiku i w listopadzie w wybranych kinach w Polsce będzie można dowiedzieć się, jak zostać Honorowym Dawcą Krwi.

Kino Rejs Słupskiego Ośrodka Kultury zaprasza na pokazy filmów muzyczny w ramach XXV Komeda Jazz Festival.

Wkrótce w kinach na całym świecie odbędzie się Europejski Dzień Kina Artystycznego. Po raz czwarty CICAE i Europa Cinemas łączą siły z ponad 700 kinami, w tym także z polskimi kinami niezależnymi zrzeszonymi w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych. W kinie REJS Europejski Dzień Kina Artystycznego będziemy świętować w poniedziałek, 14 października. O godzinie 20.30 zapraszamy do Teatru RONDO na pokaz filmu "Boże ciało" w reżyserii Jana Komasy.

Podobno październik jest miesiącem oszczędzania, dlatego pokażemy tylko 8 filmów, żeby nie narażać was na większe wydatki;) A tak całkiem serio, to w związku z zajętością sali OT Rondo na więcej tytułów już zwyczajnie nie było miejsca.

W dniach 28-29 września kino Rejs Słupskiego Ośrodka Kultury zaprasza do Teatru RONDO na Weekend seniora z Kulturą.