29. Finał WOŚP

Różne
Termin: 2021-01-31 08:00

Miejsce: Szkoła Kultury, ul. Banacha 17

31 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 29. Tym razem celem akcji jest zbiórka funduszy na zakup sprzętu laryngologicznego, otolaryngologicznego oraz do diagnostyki głowy.
Sytuacja epidemiczna w kraju wymusiła zmiany w organizacji tego niezwykłego wydarzenia, dlatego 29. słupski finał przenieśliśmy do sieci. Już od godziny 15.00 na profilach FB Słupskiego Ośrodka Kultury, Teatru Rondo, Emceku, Kina Rejs i naszych partnerów przeprowadzimy transmisję imprezy finałowej, poprowadzonej przez niezawodny duet Marek Rogala & Piotr Kozłowski 😉
Nie zabraknie dobrej muzyki, występów tanecznych i kilku innych niespodzianek, o których wkrótce poinformujemy.
W związku z obostrzeniami zachęcamy do udziału w formach wsparcia 29. Finału na odległość. Jedną z takich form jest skarbonka, na którą można wpłacać przez internet. Dostępne opcje to karta Mastercard lub PayU (inne karty kredytowe i debetowe, przelewy itp.). Wszystkie opłaty na eSkarbonkę zwolnione są z prowizji.
Sztabowa eSkarbonka dostępna jest pod linkiem:
Każdy finał to również uliczna kwesta, którą w tym roku wesprze ponad 200 Wolontariuszy, oraz aukcje przedmiotów przekazanych na rzecz WOŚP, tym razem prowadzona wyłącznie w formie on-line ze wsparciem portalu Allegro.
 
Pamiętajmy, że środki zebrane przez nasz sztab wracają do Słupska i zasilają lokalne placówki medyczne.
Więcej informacji na temat słupskiego 29. finału WOŚP znaleźć można na stronie:

 

 Zachęcamy również pełnoletnich wolontariuszy zarejestrowanych w Słupskim Sztabie WOŚP do uruchomienia swojej eSkarbonki. Udostępniając link do swojej eSkarbonki wśród znajomych na mediach społecznościowych wspomagacie cel 29. Finału WOŚP.

W przypadku pytań o tę formę zbiórki zapraszamy do kontaktu pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Link do aukcji internetowych na portalu Allegro

 

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Terminy


  • 2021-01-31 08:00