kino REJS
Emcek, Słupski Ośrodek Kultury
aleja 3 Maja 22, Słupsk (76-200)

telefon do kasy: 507 846 243
www.sok.slupsk.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kasa kina REJS czynna jest od wtorku do piątku w godzinach 14.00 - 18.00, w weekendy, święta oraz w pozostałych terminach pół godziny przed seansem.
Rezerwację telefoniczną prowadzimy w godzinach otwarcia kasy pod numerem: 507 846 243.

Nie prowadzimy rezerwacji drogą mejlową ani przez Facebooka.
Zarezerwowane bilety powinny być odebrane w kasie kina. Nieodebrane rezerwacje mogą zostać anulowane 10 minut przed rozpoczęciem seansu.

Wraz z otwarciem kin po lockdownie w maju 2021 wprowadzamy zapowiadaną od dawna i nieuniknioną podwyżkę cen biletów. Obowiązywać również będzie zmieniony system zniżek na Kartę Biblioteczną.

2021 cennik kina REJS nowy

Cennik kina Rejs
- bilet normalny: 18,00 zł
- bilet ulgowy: 15,00 zł - przysługuje emerytom, rencistom i osobom z niepełnosprawnością oraz posiadaczom Karty Dużej Rodziny
- bilet ulgowy junior: 15,00 zł - przysługuje dzieciom, uczniom i studentom do lat 26
- bilet superulgowy junior: 13,00 zł - przysługuje dzieciom, uczniom i studentom do lat 26, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny lub Studencką Kartę Rabatową ZNIŻAK
- bilet superulgowy 13,00 zł - przysługuje na wybrane seanse, na przykład emerytom (Wtorki seniora) i osobom z niemowlakami (Mamy Kino w środy)
- bilet szkolny / grupowy: 13,00 zł - przysługuje grupom na seanse organizowane dla szkół i przedszkoli oraz innych organizacji, stowarzyszeń itp., dla minimum 15 osób


Zniżka na Kartę Biblioteczną "Z biblioteką do kultury" - przysługuje w niedziele na wszystkie seanse posiadaczom Karty Bibliotecznej:
- bilet niedzielny - ulgowy: 15,00 zł - przysługuje posiadaczom karty bibliotecznej "Z biblioteką do kultury"
- bilet niedzielny superulgowy: 13,00 zł - przysługuje emerytom, rencistom i osobom z niepełnosprawnością, którzy posiadają kartę biblioteczną  "Z biblioteką do kultury"
- bilet niedzielny junior: 13,00 zł - dzieciom, uczniom i studentom do lat 26, którzy posiadają kartę biblioteczną  "Z biblioteką do kultury"

Ponadto w naszej ofercie znajduje się:
- Karnet Dyskusyjnego Klubu Filmowego - karnet miesięczny obejmuje wszystkie seanse wyznaczone jako seans DKF w danym miesiącu. Pojedyncze wejście na seans DKF to 13,00 zł.
- Karta Wiernego Widza - pięć kuponów na 5 wybranych seansów w kinie REJS (do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu) w cenie 75,00 zł (jedno wejście gratis)

Uwaga: zakupione w tym roku Karty Wiernego Widza będą wymieniane na wejściówki (bilety) na wybrany seans bez żadnych ograniczeń do końca czerwca 2021.

 

Z Herbaciarnią baner sredni

Z Herbaciarnią w piękny Rejs
Miło nam również poinformować, że na początku czerwca 2021 ruszy druga edycja wspólnej akcji lojalnościowej kina REJS oraz Herbaciarni w Spichlerzu.

Regulamin akcji promocyjnej „Z Herbaciarnią w piękny REJS”
1. „Z Herbaciarnią w piękny REJS” to akcja lojalnościowa organizowana wspólnie przez kino REJS Słupskiego Ośrodka Kultury oraz Herbaciarnię w Spichlerzu
2. Akcja polega na zachęcaniu klientów do zbierania pieczątek na specjalnej karcie promocyjnej podczas każdej wizyty w kinie i Herbaciarni
3. Pieczątkę w kinie otrzymuje widz po zakupie biletu na wybrany seans. Warunkiem jest posiadanie karty oraz wygłoszenie promocyjnego hasła: „Z Herbaciarnią w piękny REJS”. Za jeden bilet na jeden film przysługuje jedna pieczątka. Każdy widz winien mieć własną kartę promocyjną
4. Pieczątkę w Herbaciarni otrzymuje klient po wydaniu na konsumpcję minimum 15,00 zł. Warunkiem jest posiadanie karty oraz wygłoszenie promocyjnego hasła: „Z Herbaciarnią w piękny REJS”. Każdy klient winien mieć własną kartę.
5. Karty promocyjne wydawane będą w Herbaciarni w Spichlerzu i w kinie Rejs na prośbę klienta i widza, do wyczerpania zapasów
6. Na jednej karcie będzie można zbierać zarówno pieczątki kina Rejs, jak i Herbaciarni
7. Dziesięć zgromadzonych na jednej karcie pieczątek, w dowolnych proporcjach z Herbaciarni i/lub z kina REJS będzie można wymienić za złotówkę na prezent: w kinie Rejs na bilet do kina, w Herbaciarni na wybrana herbatę i ciacho dnia
8. Wypełniona pieczątkami karta lojalnościowa „Z Herbaciarnią w piękny REJS” zostaje w kasie kina lub Herbaciarni
9. Akcja trwa od 29 maja 2021 do 29 maja 2022

kino REJS
al. 3 Maja 22
76-200 Słupsk
tel.: 507 846 243

Herbaciarnia w Spichlerzu
Rynek Rybacki
76-200 Słupsk
tel.: 59 842 40 81


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przyjdź do kina z klasą
Seans dodatkowy pozarepertuarowy organizujemy w terminie wybranym przez zamawiającego dla minimum 40 uczestników płacących.
Rezerwacja seansów pod numerem: 507 846 243

_____________________________________________________________________________________________________

Uwaga, zmiana dotycząca wystawiania faktur do paragonu w przypadku podmiotów prowadzących działalność
Informujemy, iż począwszy od 1 stycznia 2020 roku, zgodnie z nowym brzmieniem art. 106b ust. 5 ustawy o VAT, w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność faktura do paragonu może zostać wystawiona wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie potwierdzającym dokonanie sprzedaży zostanie zamieszczony NIP nabywcy. Sprzedawca nie będzie miał prawa wystawienia faktury do paragonu, który nie będzie zawierać numeru NIP nabywcy, pomimo zgłoszenia takiego żądania przez kupującego w ustawowym terminie. W praktyce należy więc przed zakończeniem sprzedaży biletów poinformować sprzedawcę o tym, że będzie potrzebna faktura do paragonu i podać NIP firmy.

 _____________________________________________________________________________________________________

Dane instytucji /do faktury/:
Słupski Ośrodek Kultury
ul. Stefana Banacha 17
76-200 Słupsk

NIP: 839-320-13-59
REGON: 369382613

  _____________________________________________________________________________________________________

Z biblioteką do kultury - karta biblioteczna Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku. Jest to karta imienna, ważna z innym dowodem tożsamości. Ulga, zgodnie z nowym cennikiem kina REJS, przysługuje wyłącznie posiadaczowi Karty za jej okazaniem wyłącznie na seanse niedzielne.

karta biblioteczna z biblioteka do kultury

 _____________________________________________________________________________________________________

zniŻAK - Studencka Karta Rabatowa
Studentom i doktorantom Akademii Pomorskiej w Słupsku za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej i karty rabatowej zniŻAK przysługuje bilet superulgowy.

znizak

 _____________________________________________________________________________________________________

Polecamy EKOBILET - szybko, pewnie i ekologicznie:)

ecobilet emcekNie trzeba już dzwonić do kasy, rezerwować biletów telefonicznie, przychodzić dwa razy do kina bądź pół godziny przed seansem. Można siedząc wygodnie w fotelu w internecie przejrzeć naszą ofertę, sprawdzić dostępność ulubionych miejsc i w ciągu pięciu minut dokonać zakupu biletu na wybrany seans. Szybko, wygodnie i bezpiecznie!

Aby zakupić bilet on-line, należy kliknąć link powyżej lub zielony baner EKOBILET na naszej stronie internetowej z repertuarem bądź na Facebooku. W trzech prostych krokach wybieramy seans (tytuł filmu, dzień i godzina) oraz ilość i rodzaj biletów, wpisujemy numer telefonu komórkowego i adres e-mail, a następnie przechodzimy do strony płatności. Dokonujemy przelewu z konta i w ciągu 5 minut otrzymujemy bilety w formie sms na komórkę. Potwierdzenie przychodzi również na pocztę internetową, ale niczego nie trzeba drukować (jesteśmy eko :). Do kina przychodzimy tylko z telefonem (najlepiej naładowanym :) i przy wejściu na salę pokazujemy QR Code, który otrzymaliśmy wraz z sms-em potwierdzającym zakup biletu.

 _____________________________________________________________________________________________________

W naszym kinie honorujemy kupony Multibilet.

multibilet large

 _____________________________________________________________________________________________________

Z przyjemnością informujemy, że partnerem kina REJS jest także firma MyBenefit.

my benefit large

  _____________________________________________________________________________________________________