Zapraszamy do udziału w aukcjach ALLEGRO WOŚP Słupskiego Sztabu. Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na cel 29. Finału, którym jest laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Aukcje trwają do 14 lutego 2021 roku.

Słupski Sztab WOŚP melduje stan zbiórki na dzień 31 stycznia 2021

Pomimo pandemii mieszkańcy Słupska mocno angażują się w organizację 29. Finału WOŚP w mieście. Dzięki temu 31 stycznia 2021 r. nie zabraknie ciekawych wydarzeń, nie tylko w sieci. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych propozycjach.

Jak co roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jednoczy słupszczan. I teraz również w organizację finału włączają się rzesze ludzi dobrej woli, firm i instytucji, które chcą pomóc - dzięki nim, pomimo pandemii, i tegoroczna zbiórka na pewno przyniesie wymierne efekty, a sprzęty z charakterystycznym serduszkiem pojawią się w szpitalach, centrach specjalistycznych, jednostkach straży pożarnej i wielu innych instytucjach ważnych dla społeczeństwa. DZIĘKUJEMY

Uwaga! Sztab główny #WOŚP podjął decyzję o zmianie terminu 29. finału. 10 stycznia zostajemy w domach, a zagramy 31 stycznia. Najgłośniej, jak tylko się da!

W dniach 15 grudnia 2020 - 10 stycznia 2021 w różnych lokalach na terenie Słupska będzie można znaleźć skarbony stacjonarne 29. Finału WOŚP. W tych dniach będą się również odbywać zbiórki - przez wolontariuszy kwestujących oraz on-line - w różnych placówkach oraz centrach handlowych. Zachęcamy do odwiedzania miejsc przyjaznych WOŚP.

Ruszyły zbiórki do skarbonek elektronicznych WOŚP!

Otrzymaliśmy przesyłkę z Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, więc załoga Słupskiego Ośrodka Kultury dzielnie składa tekturowe skarbonki dla wolontariuszy kwestujących 29. Finału WOŚP.

UWAGA WOLONTARIUSZE Rozpoczęliśmy rekrutację wolontariuszy kwestujących.

8 października 2020 Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę na utworzenie Sztabu WOŚP w Słupskim Ośrodku Kultury. Szefową Sztabu została Dyrektorka SOK - Jolanta Krawczykiewicz

Pani Joanna Pawluk była wieloletnią Dyrektorką Banku PeKaO S.A. w Słupsku. W czasie kierowania placówką wybudowała jej nową siedzibę – obecnie jeden z najpiękniejszych obiektów w mieście. Była znakomitym i wymagającym szefem, a jednocześnie osobą niezwykle wrażliwą. Znała doskonale swój personel – ich problemy, kłopoty i radości. W trudnych chwilach zawsze mogli na nią liczyć.I taką właśnie Joasię Pawluk mieliśmy okazję poznać jako organizatorzy finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Słupsku.