Jak co roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jednoczy słupszczan. I teraz również w organizację finału włączają się rzesze ludzi dobrej woli, firm i instytucji, które chcą pomóc - dzięki nim, pomimo pandemii, i tegoroczna zbiórka na pewno przyniesie wymierne efekty, a sprzęty z charakterystycznym serduszkiem pojawią się w szpitalach, centrach specjalistycznych, jednostkach straży pożarnej i wielu innych instytucjach ważnych dla społeczeństwa. DZIĘKUJEMY

Lista sponsorów, współorganizatorów i darczyńców jest niezmiennie długa i cały czas będzie aktualizowana. Jesteśmy wdzięczni za włączenie się do akcji następującym firmom i osobom:

LAMINOPOL
KIWANIS International Klub Słupia
Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej
Plast Team Poland Sp z o.o.
Miasto Słupsk
Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Zarząd Infrastruktury Miejskiej
Miejski Zakład Komunikacji
Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Ziemi Słupskiej
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Stowarzyszenie Tańca Sportowego CHEERLEADERS MAXI
Studio Tańca BALLANCE
Popcorny i Good Vibes
Baletniczki ENZA
Rycerze Ziemi Słupskiej
Hodowla Psów Rasowych Teresa Deik
mBank
Biegam Bo Lubię
Domtel Pomiar Czasu
Państwowy Teatr Lalki "Tęcza”
Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku
YAMAHA Szkoła Muzyczna
Antrakt Kawiarnia Artystyczna
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Unicef
Targowisko „Pod Wieżą”
Fimal PSB
Centrum Handlowe MANHATAN
FK Oldboje Słupsk
Stowarzyszenie Wiatraczek
Park Wodny Trzy Fale
Restauracja ANNA DE CROY i Bar Ratuszowy
Milkshake Bar
Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku
Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara w Słupsku
Smocza Jama
Pracownia Poligraficzno-Reklamowa "Seritext" ze Słupska
Eco Light Clean Technology
SKAN AMT
Kluboksięgarnia Cepelin Books
PIZZA PAZZA
Eskada Salon Kosmetyczny w Słupsku
BAR U'PANZEROTT ze Słupska
Effect Team
Radio RMF MAXXX
Nowa TV Słupsk
Kanał 6
Głos Pomorza / GP 24
Radio Słupsk
Decan
Centrum Kształcenia Praktycznego w Słupsku
Słupskie Bańki Mydlane
Kwiaciarnia Lawendowa
AMS ANETTA I MARIUSZ STANIUK SPJ
Trychoderm
Gabinet Olgi Lubińskiej
Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku
Zakład złotniczy KLEJNOT
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
STUDZIŃSKI TEAM - Studio Tatuażu Artystycznego
Restauracja DYM NA WODZIE
Optyk J. Gill - Salon optyczny, Okulista i Optometrysta
Warsztat Pizzy Maranello ze Słupska
Rycerstwo Ziemi Słupskiej
Doram Design z Kobylnicy
Akademia Pomorska w Słupsku
WOPR
Dolina Charlotty Resort & Spa
Centrum podologii i diagnostyki stóp PodoLog
sklep EKO-NATKA
Klinika Urody Eniga Beauty
restauracja Koty Za Płoty Naleśniki & Cafe
Kwiaciarnia Inspiracja
Mar Tech
Piekarnia-Cukiernia z Jaracza
Coolturka
Kawiarnia – cukiernia Kaiser
Vis-Art Ewa Sakowicz
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Słupsku SA
Bartosz Giecewicz z Social Club Dom Ówka
Kreska i Kropka
BranQ Sp. z o.o.
FULL SERVICE GARAGE
Mobilny Serwis Odgrzybiania Klimatyzacji Samochodowych
Continental Słupsk
Grupa Motocyklowa Słupsk
Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk Sp. z o.o.
Marzena Fabiszewska-Michalczyk, Kuźnia Urody
Rękodzielnia
Bistro Czajka
Kamila Lewicka - TU KULTURA Studio Artystyczne
Piekarnia i Cukiernia "z Jaracza"
Piekarnia Dzikowski
Piekarnia z Prusa 13
Piekarnia Szyca
Piekarnia Lewna
Continental Słupsk Dealer samochodów marki Kia i Citroen
Pracownia Grafoteka SOK
Klub Strzelecki "GRYF SŁUPSKI"
BAR Route66 Jarosławiec
Słupska Sinfonietta
SYNERGIA EFEKT Joanna Jusianiec I Informator Słupski
Stowarzyszenie "Kobiecy Słupsk"
Warsztat FULL SERVICE GARAGE z Dębnicy Kaszubskiej
Agencja Reklamowa i Wydawnictwo LenART
Pracownia MALEFICIS MALLEUS (szkatułka 'Leśny Poranek' z magiczną zawartością)
PPUH Monika Gębska Apartamenty Słoneczne Słupsk
Kawodajnia Słupska
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku
Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Słupsk Sp. z o.o.
Pasieka "Królowa Marysieńka" z Reblina
Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku
Pracownia KORALIKÓW BEZ LIKU
Mobilny Serwis Odgrzybiania Klimatyzacji Samochodowych
Kino REJS
ELMAR KWAKOWO
Oddział ZUS w Słupsku
SALON FRYZJERSKI VISAGE
Salon Kosmetyczny TRYCHODERM
Kwiaciarnia LAWENDOWA
Bar BAZYLIA
Gabinet Olgi Lubińskiej
Sklep Spożywczy Monika Nizioł
SPM ZOZ
Usługi Złotnicze Teresa Skrobisz
Piekarnia Gruzińska
Kapitan Fred
Centrum Edukacji i Kultury w Damnicy
Salon wędkarski w Bolesławicach
ROW-MOT w Kobylnicy
Maciejka w Sycewicach
LEDA w Sycewicach
Przedszkola nr 1, 3, 7, 8, 9, 10, 11, 24 oraz Przedszkole Poziomka we Włynkówku
Szkoła Podstawowa nr 3, 5, 6, 7, 10, 11, w Sycewicach, w Kończewie oraz w Kobylnicy
II Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół Ponadpodstawowych
Zespół Szkół Technicznych
Zespół Szkół Mundurowych
Zespół Szkół Mechanicznych
Technikum TEB Edukacja w Słupsku
Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych
Rada Miasta
OBI Słupsk
Galeria Słupsk
Galeria Podkowa
Janina i Hanna Jastrzębskie z Pracowni Ceramicznej "Ceramikarnia"
Marek Rogala
Piotr Kozłowski
Piotr Merecki
Borys Broda
Zbigniew Świętochowski
Jacek Lenartowicz
Helena Sujecka
Natalia Sikora
Katarzyna Tomasiak
Aleksandra Cybula
Maciej Banachowski
Poseł Tadeusz Aziewicz
Sabina Banach
Paweł Lucewicz
Aleksandra Cybula
Ireneusz Borkowski
Michał “Skinny” Skórka
Klaudia Gołębiewska
Maciek Rutkowski
Marcin Klinkosz
Jacek Janowski
Mariusz Ślusar
Arleta Zalewska
Monika Olejnik
Urszula Jagodzińska
Katarzyna Tomasiak
Poseł Tadeusz Aziewicz
Anna Krawczuk
Kamila Kwiatkowska
Kinga Dagmara Siadlak
Michał Tramer
Renata Ambrożkiewicz-Sulik
Beata Samborska
Krzysztof Nałęcz
Kamila Zalewska
Zuzanna Winnicka
OLA FARA Manualna Terapia Twarzy
Katarzyna Lewańska-Tukaj
Agata Iskrzycka
Adam Jędrosz
Wirginia Buraczewska
Igor Chmielnik
Kamila Nowak
Paweł Kędzierski
Wojciech Stefaniec
Kamila Nowak
Ewa Sakowicz
SARSA
Sabina Banach
Jolanta Arcimowicz
Marcin Giebułtowski
Elżbieta Krawczykiewicz
Jolanta Nitkowska-Węglarz
Elżbieta Bilicka
Nirvana Float Studio
Marcin Klinkosz
Kacper Sulowski
Barbara Puzio
Grzegorz Jopek
Łucja Dudzińska
Anna Idźkowska
Bogusław Matuszkiewicz
Aleksandra Włodarczyk
Kazimierz Jałowczyk
Vira Tuhusheva
Oprócz tego Wolontariusze ze szkół: I LO, IV LO, V LO, Zespół Szkół Akademickich, ZSA, ZSBiKU, ZSEiT, ZSP1

DZIĘKUJEMY